Skontaktuj się z nami
+48 787 726 674

Zmiękczacze wody i filtry COSMOWATER

CosmoWATER Standard 15

dla kotłowni wodnych do 500kW oraz do mieszkań (maks. 2 osoby) w budynkach wielorodzinnych.

Zmiękczacz CosmoWATER Standard 15 zawiera specjalne monosferyczne złoże jonowymienne, które usuwa z wody jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody. Gdy zdolność jonowymienna złoża jest wyczerpana (zwykle po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od twardości i ilości zużywanej wody), jest ono regenerowane roztworem soli.

Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z solą w tabletkach (nie częściej niż co miesiąc).

CosmoWATER Standard 15 montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny – np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego układu/mieszkania, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.

Karta katalogowa produktu – POBIERZ


CosmoWATER Home 22

dla mniejszych domów jednorodzinnych (do 5 os—b/2 łazienek)

Urządzenia CosmoWATER

Zmiękczacz CosmoWATER Home 22 zawiera specjalne złoże jonowymienne, które usuwa z wody jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody. Gdy zdolność jonowymienna złoża jest wyczerpana (zwykle po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od twardości i ilości zużywanej wody), jest ono regenerowane roztworem soli.

Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z solą w tabletkach (zwykle raz na kilka miesięcy).

CosmoWATER Home 22 montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny – np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego domu, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.

Karta katalogowa produktu – POBIERZ


CosmoWATER Exclusive Pure

dla większych domów jednorodzinnych (powyżej 5 osób/2 łazienek)

Zmiękczacz CosmoWATER Exclusive Pure zawiera specjalne monosferyczne złoże jonowymienne, które usuwa z wody jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody. Gdy zdolność jonowymienna złoża jest wyczerpana (zwykle po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od twardości wody i ilości zużywanej wody), jest ono regenerowane roztworem soli.

Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z sola w tabletkach (zwykle raz na kilka miesięcy).

CosmoWATER Exclusive Pure montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny – np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego domu, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.

Karta katalogowa produktu – POBIERZ


CosmoWATER Plus

ze złożem multifunkcyjnym (odżelaziająco-odmanganiająco-zmiękczającym)

Urządzenie CosmoWATER Plus wykorzystuje specjalne złoże, które usuwa z wody żelazo, mangan, twardość, amoniak oraz substancje organiczne. Kiedy złoże straci swoje właściwości, jest ono regenerowane wyłącznie roztworem soli, bez użycia szkodliwych środków chemicznych.

Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z sola w tabletkach.

CosmoWATER Plus montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny – np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego domu, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.

Karta katalogowa produktu – POBIERZ


CosmoWATER Carbon

ze złożem wielofunkcyjnym do filtracji oraz poprawy właściwości organoleptycznych wody

Urządzenie CosmoWATER Carbon zawiera kompozycję złóż filtracyjnych – węgiel aktywny, żwir filtracyjny, piasek oraz złoże inercyjne. Zapewnia ona filtrację mechaniczna na poziomie minimum 20 mikrometrów, a węgiel aktywny, eliminuje nieprzyjemny zapach chloru, a zarazem poprawia smak i wygląd wody.

Zasada działania

Woda przepływa przez złoże wielofunkcyjne od góry do dołu. Uzdatniona woda kierowana jest poprzez wewnętrzną rurę dystrybucyjną do zaworu wielodrogowego, a stamtąd do instalacji. Regeneracja CosmoWATER Carbon wykonywana jest wyłącznie woda, w programowalnych interwałach czasowych i o zadanej porze. Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika.

CosmoWATER Carbon montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny – np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego domu, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.

Karta katalogowa produktu – POBIERZ


CosmoWATER Hybrid

Połączenie zmiękczacza i filtra z aktywnym węglem. Idealnie sprawdzi się w większych domach, posiadających minimum dwie łazienki i zamieszkiwanych przez min. 5 osób.

To jedyny na polskim rynku zmiękczacz hybrydowy, który kompleksowo zajmie się problemami z wodą w Twoim domu.

Zalety urządzenia:
* miękka woda,
* kompaktowe rozmiary urządzenia,
* niezawodność aż do 10 lat,
* duży wyświetlacz LCD z podświetleniem.

Główne zalety miękkiej wody:
* oszczędność pieniądza,
* skóra bez podrażnień,
* brak osadu z kamienia w urządzeniach AGD i instalacji wodnej.